Půjčovna lyží, snowboardů, splitboardů a dalšího sportovního vybavení - Boží Dar

V období hlavní sezony (vánoce a prázdniny)
nejsme bohužel schopni rezervovat vybavení. Děkujeme za pochopení.

Snowboardové komplety

Možná byste si snowboarding moc rádi vyzkoušeli, ale nechcete si hned kupovat nové prkno. Nebo se dostanete na hory jen občas a vlastní snowboard se vám jednoduše nevyplatí. Ať už je váš důvod jakýkoli, naše půjčovna na Božím Daru je tu jen a jen pro vás. Od roku 2011 v naší půjčovně najdete pouze snowboardy značky Burton. Tyto snowboardy jsou speciálně vyvinuty pro půjčovny a školy.

Novinka: půjčovna splitboardů

Od letošní sezóny si u nás můžete zapůjčit také splitboard. Cena 700 korun na den. V ceně splitboard, vázání, pásy a hůlky (boty v ceně nejsou). Je nutné rezervoat předem! 774863235 nebo info@yettischool.

Půjčovna lyží

V Yetti najdete také půjčovnu sjezdových a běžeckých lyží. Postupně pro vás vybavujeme půjčovnu kvalitním sjezdovým lyžařským vybavením. Lyže si můžete samozřejmě vypůjčit také pro děti. Pokud máte raději běžky, v Yetti seženete šupinové běžky na klasiku. 

Sněžnice

Pokud vás nebaví sjezdovky ani běžky, ale přesto si chcete užít zimu, tak vyzkoušejte sněžnice a budete jistě nadšeni! Sami, ve dvou, s přáteli nebo s rodinou, můžete vyrazit naprosto kamkoli a poznat tak krásné kouty zimní přírody.

 

Helmy a brýle

V Yetti si také samozřejmě můžete vypůjčit kvalitní helmy od nejmenších dětských velikostí až po velikosti XXL. Pokud zapomenete brýle, můžete si je u nás nejen zakoupit, ale také půjčit a to za minimální ceny.

Sáně

V půjčovně nabízíme moderní sáně FORT nebo klasické, dřevěné sáně s ohrádkou pro malé děti.

Ceník půjčovny >

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates