Půjčovna lyží, snowboardů a dalšího sportovního vybavení - Boží Dar

V období probíhajících zimních prázdnin
nejsme bohužel schopni rezervovat vybavení. Děkujeme za pochopení.

Snowboardové komplety

Možná byste si snowboarding moc rádi vyzkoušeli, ale nechcete si hned kupovat nové prkno. Nebo se dostanete na hory jen občas a vlastní snowboard se vám jednoduše nevyplatí. Ať už je váš důvod jakýkoli, naše půjčovna na Božím Daru je tu jen a jen pro vás. Od roku 2011 v naší půjčovně najdete pouze snowboardy značky Burton LTR a to pořád za cenu 250,- na den. Tyto snowboardy jsou speciálně vyvinuty pro půjčovny a školy.

Půjčovna lyží

V Yetti najdete také půjčovnu sjezdových a běžeckých lyží. Postupně pro vás vybavujeme půjčovnu kvalitním sjezdovým lyžařským vybavením od značky K2. Lyže si můžete samozřejmě vypůjčit také pro děti. Pokud máte raději běžky, v Yetti seženete lyže značky Atomic na klasiku.

Vozík Charriot s příslušenstvím

Zůstaňte s vaší rodinou v pohybu. V Yetti půjčovně je možné si zapůjčit lyžařský set na Chariot. Díky tomu můžete vyrážet do stopy i těmi nejmenšími. K Chariotu si můžete zapůjčit také teplý vak.

Sněžnice

Pokud vás nebaví sjezdovky ani běžky, ale přesto si chcete užít zimu, tak vyzkoušejte sněžnice a budete jistě nadšeni! Sami, ve dvou, s přáteli nebo s rodinou, můžete vyrazit naprosto kamkoli a poznat tak krásné kouty zimní přírody.

Snowkiting

Mezi hlavní zimní sporty se již před nějakou dobou dostal také snowkiting, proto v naší půjčovně nesmí chybět kitové vybavení. V Yetti půjčovně si můžete zapůjčit uplně nové modely kitů značky Bestkiteboarding, CrazyFly a Gin . A také samozřejmě doplňky jako jsou trapezy a helmy.

Helmy a brýle

V Yetti si také samozřejmě můžete vypůjčit kvalitní helmy od nejmenších dětských velikostí až po velikosti XXL. Pokud zapomenete brýle, můžete si je u nás nejen zakoupit, ale také půjčit a to za minimální ceny.

Sáně

V půjčovně nabízíme moderní sáně FORT nebo klasické, dřevěné sáně s ohrádkou pro malé děti.

Ceník půjčovny >

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates