Yettischool

Školu objednávejte nejlépe předem na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. V sezóně se může stát, že nezvedáme telefon z důvodu přetížení kapacity.

Začátečníky, děti a základy freestylu vyučujeme ve Skiareálu Boží Dar http://skiarealbozidar.cz/ (Hranice a Za Prahou). K dospozici je zde dětské hřiště. Výukový plac je široký, mírný a přehledný. Naše výuka se zakládá na kvalitních instruktorech, základních učebních pomůckách a tvořivosti. Hledáme individuálně pro váš či vaše dítě nejvhodnější přístup. Školu nejlépe rezervujte předem na 774863235 či emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Školu také můžete rezervovat v našem office Boží Dar 58, cca 100m od skiareálu Hranice. 

Pokročilé lyžaře vyučujeme na Neklidě a ve Skiaerálu Klínovec. Zde najdete sjezdovky od modré až po červenou. Neklid je jedno z nejstarších lyžařských středisek, má dlouhou historii a jeden z nejstarších snowparků v republice.

Proč si vybrat Yettischool?

  • Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou
  • Umíme lyžovat a snowboardovat, víme co učíme
  • Jsme již 20 let v oboru 

Využíváme dětské hřiště a slalomovou dráhu

  • K výuce freestyle máme k dispozici začátečnické překážky (kluziště, malá bedna)

Provozní řád školy:

1. Výuková hodina trvá 50 min
2. V případě vašeho zpoždění nemůžeme garantovat prodloužení lekce
3. Klient je povinen řídit se desaterem pravidel FIS chování na sjezdovce
4. V případě porušení pokynů instruktora, provozního řádu či desatera FIS nenese škola žádnou odpovědnost na zdraví či majetku
5. Klient je pod dozorem instruktora pouze v hodině časově vymezené průběhem lekce, pokud si rodič nepřevezme dítě včas či jde dítě domu samo, škola nenese žádnou odpovědnos

6. Storno podmínky: Školu je možné rušit den (v pracovní době 8:30-17) před zahájením vašeho kurz bez storno podmínek.
V případě zrušení kurzu v den kurzu je storno 100%. Výjimka je možné pouze po domluvě s personálem školy.
 

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates